De gezichten achter Primetime

Ons team

Bij Primetime werkt een vast team elke dag keihard om het maximale uit zichzelf en de projecten te halen. Een hecht en loyaal team dat maar een doel heeft: een ambiance creëren die perfect aansluit bij jouw wensen. Sterker nog; vaak overtreffen we deze verwachtingen ook, aldus onze klanten.

Patrick Michiels

Simon van Gemert

Patrick Nabuurs

Bart Weerepas

Pascal Rutten

Operations Manager / Planning
p.rutten@primetime.nl
0485 318 375
06-45618751
Primetime-Amanda-Voorjans-Dalstra-Medewerkers

Amanda Voorjans

Office Manager & Marketing Lead
a.voorjans@primetime.nl
0485 318 375

Joris Sustrunck

Wendy Kaptein

Account- en projectmanager
w.kaptein@primetime.nl
0485 318 375
06-27598699

Ilse Noor

Account- en projectmanager
i.noor@primetime.nl
0485 318 375
06-29558181

Floris-Jan Beenen

Account- en projectmanager
fj.beenen@primetime.nl
0485 318 375
06-23804937
Primetime-Tamara-Thijssen-Medewerkers

Tamara Thijssen

Primetime-Daniëlle-Kuijpers-Medewerkers

Daniëlle Kuijpers

Account- & projectmanager Stretchtent-huren.nl
d.kuijpers@primetime.nl
0485 318 375

Femke Roefs

Manager Event- en interieurstyling
f.roefs@primetime.nl
0485 318 375

Mascha van den Boom

Primetime-Leonie-van-den-Hoogen-Medewerkers

Leonie van den Hoogen

Event- en interieurstylist
l.vandenhoogen@primetime.nl
0485 318 375

Dymphi Schirk

Eventdecorateur

Inga Lubbers

Eventdecorateur

Wietse Water

Projectmanager - Technicus
0485 318 375
06-24510870

Luuk van Deelen

Werkvoorbereider - Technicus
l.vandeelen@primetime.nl
0485 318 375

Robby Willems

Interieurbouwer
Primetime-Niels-Verschuren-Medewerkers

Niels Verschuren

Interieurbouwer

Fons Bardoel

Magazijnbeheerder

Dennis van Wijlick

Magazijnbeheerder

Paul van Mil

Magazijnmedewerker

Boy Siebers

Magazijnmedewerker

Milton Tromp

Magazijnmedewerker

Greet van Engelen

Interieurverzorgster