De gezichten achter Primetime

Ons team

Bij Primetime werkt een vast team elke dag keihard om het maximale uit zichzelf en de projecten te halen. Een hecht en loyaal team dat maar een doel heeft: een ambiance creëren die perfect aansluit bij jouw wensen. Sterker nog; vaak overtreffen we deze verwachtingen ook, aldus onze klanten.

Patrick Michiels

Simon van Gemert

Patrick Nabuurs

Primetime-Martijn-Ceulemans-Medewerkers

Martijn Ceulemans

Operationeel Manager
m.ceulemans@primetime.nl
0485 318 375

Jan Pieneman

Dennis van Wijlick

Geen beschikbare foto: Medewerker Primetime

Mels Lantang

Sander Schiks

Ondersteunend Planner
s.schiks@primetime.nl
0485 318 375

Ilse Noor

Senior Accountmanager / Projectmanager
i.noor@primetime.nl
0485 318 375
06-29558181

Floris-Jan Beenen

Accountmanager / Projectmanager
fj.beenen@primetime.nl
0485 318 375
06-23804937
Primetime-Tamara-Thijssen-Medewerkers

Tamara Thijssen

Primetime-Daniëlle-Kuijpers-Medewerkers

Daniëlle Kuijpers

Accountmanager Stretchtent-huren.nl
d.kuijpers@primetime.nl
024 7600 520
06-27598699

Melissa Rautenberger

Accountmanager Stretchtent-huren.nl
melissarautenberger@stretchtent-huren.nl
024 7600 520

Femke Roefs

Manager Event- en Interieurstyling
f.roefs@primetime.nl
0485 318 375

Mascha van den Boom

Primetime-Leonie-van-den-Hoogen-Medewerkers

Leonie van den Hoogen

Event- en Interieurstylist
l.vandenhoogen@primetime.nl
0485 318 375

Evi Coenen

Event- en Interieurstylist
e.coenen@primetime.nl
0485 318 375

Dymphi Schirk

Projectmanager / Decorateur
Geen beschikbare foto: Medewerker Primetime

Toon van den Berg

Bloemist

Joris Sustrunck

Projectmanager / Technisch werkvoorbereider
j.sustrunck@primetime.nl
0485 318 375
06-15943693
Geen beschikbare foto: Medewerker Primetime

Niels Mol

Projectmanager / Technicus
n.mol@primetime.nl
0485 318 375

Wietse Water

Projectmanager / Technicus
0485 318 375
06-24510870
Geen beschikbare foto: Medewerker Primetime

Sam Batenburg

Technische Dienst / Technicus
0485 318 375

Luuk van Deelen

Werkvoorbereider / Technicus
l.vandeelen@primetime.nl
0485 318 375

Eric van den Berg

Projectmanager
e.vandenberg@primetime.nl

Rob Janssen

Projectmanager
r.janssen@primetime.nl

Robby Willems

Interieurbouwer
Primetime-Niels-Verschuren-Medewerkers

Niels Verschuren

Interieurbouwer

Fons Bardoel

Medewerker Bedrijfsbureau
0485 318 375

Randy de Groot

Medewerker bedrijfsbureau

Nick Spanjers

Voorman magazijn

Bente de Ron

Magazijnmedewerker
Geen beschikbare foto: Medewerker Primetime

Thomas Bouman

Magazijnmedewerker

Pim Erren

Magazijnmedewerker

Maik van der Horst

Magazijnmedewerker

Milton Tromp

Algemeen medewerker

Boy Siebers

Tentenbouwer / Magazijnmedewerker Stretchtent-huren.nl
Geen beschikbare foto: Medewerker Primetime

Timothy de Laat

Tentenbouwer Stretchtent-huren.nl

Wendy Kemeling

Gastvrouw / Interieurverzorgster
0485 318 375